TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Afghaanse terrorist Faysal (Abbas Fasaei) houdt het land in angst met zijn aanslagen. Als hij samen met zijn mannen een winkelcentrum in gijzeling neemt, loopt de druk op de politie nog verder op. Ondertussen is Mardik (Nasrdin Dchar) - de rechercheur met de beste papieren om Faysal te stoppen - nog steeds op de vlucht voor de AIVD.
In de thrillerserie Het Gouden Uur speelt Ellen Parren de hoofdrol van AIVD-agent Joelle Walters. Parren was eerder te zien in Klem, maar acteert net zo lief op het toneel als in een grote tv-serie. "Ik twijfel wel eens of ik niet aan een populaire romcom moet meedoen", zegt ze in het AD. "Het was ook een tijdlang hip om heel veel volgers op Instagram te hebben, 'want dan krijg je grotere rollen'. Zo zit ik niet in elkaar."
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden