TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Nadat er een streep werd gehaald voor een nieuw seizoen van Het Dorp is er toch goed nieuws voor Huub Stapel. Samen met Beat the Champions-gezicht Nynke de Jong maakt hij voor Omroep MAX een nieuwe serie genaamd Het Mysterie van de Friezen.
Dat spotte media-expert Tina Nijkamp op de Instagram van de producent.
“De kop is eraf. Vandaag zijn we gestart met de eerste draaidag voor een vijfdelige serie over de geschiedenis van Friesland. De komende weken reizen we door Engeland, Duitsland en Italië en natuurlijk Friesland.”
Huub Stapel maakte de afgelopen jaren al verschillende programma’s voor Omroep MAX zoals Het Dorp, Langs de Kust en Eens Ging de Zee Hier Tekeer.
Voor, de oorspronkelijk uit Friesland afkomstige, Nynke de Jong is het haar eerste presentatieklus. In 2015 wist ze het te schoppen tot de finale van De Slimste Mens en was ze teamcaptain in het RTL-programma Volg Je Me Nog? Haar meest recente tv-optreden is in Beat the Champions, waar ze één van de champions is.
De producent laat weten dat Het Mysterie van Friesland in 2024 bij Omroep MAX op NPO2 te zien zal zijn.
Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken
07:00GTST Spoilers - maandag 18 t/m donderdag 21 mei 2026