TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In De Luizenmoeder speelde Diederik Ebbinge een personage dat hij zelf had bedacht: de zelfingenomen en egocentrische schooldirecteur Anton. In de comedyserie Jos, geschreven door Anne Barnhoorn, is Ebbinge een heel ander type. Jos is de goedheid zelve en staat altijd voor een ander klaar. "Het is een vreemde serie", zegt Ebbinge in Het Parool. "Jos is een zonderling wezen, een lieve schat. Zijn morele antenne functioneert beter dan zijn sociale antenne, en dat nekt hem."
Deze week zit Jos in de knel omdat hij uit de goedheid van zijn hart de illegale vluchteling Tillman heeft opgevangen in zijn tuin. Als Esther hem vertelt dat hij daarmee problemen kan krijgen, besluit Jos asiel aan te vragen voor Tillman. Dan komt hij voor een ethisch dilemma te staan.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers