TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Al negen afleveringen werkt de comedyserie Jos toe naar het moment dat het de sympathieke hoofdpersoon - gespeeld door Diederik Ebbinge - te veel wordt. In de laatste aflevering lijkt het dan eindelijk zover te zijn.
Scenarist Anne Barnhoorn - die een Gouden Kalf won voor de tv-film Aanmodderfakker - omschrijft Jos in de Volkskrant als een labrador in een wereld van pitbulls. "Jos begint als de underdog, maar het is mijn bedoeling dat hij met elke aflevering meer in je hart gaat zitten." Dat is gelukt, want het was de afgelopen weken niet makkelijk om aan te zien hoe Jos onder steeds hogere druk kwam te staan door de dagvaarding van zijn ex, het vertrek van zijn dochter en de hoge verwachtingen van zijn vriendin. De man die altijd voor iedereen klaarstaat heeft zijn breekpunt bereikt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'