TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Al negen afleveringen werkt de comedyserie Jos toe naar het moment dat het de sympathieke hoofdpersoon - gespeeld door Diederik Ebbinge - te veel wordt. In de laatste aflevering lijkt het dan eindelijk zover te zijn.
Scenarist Anne Barnhoorn - die een Gouden Kalf won voor de tv-film Aanmodderfakker - omschrijft Jos in de Volkskrant als een labrador in een wereld van pitbulls. "Jos begint als de underdog, maar het is mijn bedoeling dat hij met elke aflevering meer in je hart gaat zitten." Dat is gelukt, want het was de afgelopen weken niet makkelijk om aan te zien hoe Jos onder steeds hogere druk kwam te staan door de dagvaarding van zijn ex, het vertrek van zijn dochter en de hoge verwachtingen van zijn vriendin. De man die altijd voor iedereen klaarstaat heeft zijn breekpunt bereikt.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje
14:09Eline luistert naar B&B Vol Liefde-kijkers en bezoekt een arts
13:31Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub