TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Wat haar rol precies zal zijn, blijft echter nog even geheim.
Lees ook: Deze iconische oude bekende keert terug in het nieuwe seizoen van GTST
Als je de promo van het komende seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden hebt gezien, weet je inmiddels al het een en ander over het nieuwe seizoen. Zo zagen we Ludo zwaaien met een pistool, werd Merel ontvoerd en worstelde Nola met de zware behandelingen voor haar leukemie. Gelukkig zijn er ook goede tijden in het vooruitzicht: Jef keert terug en Julian lijkt op het punt te staan Elisa ten huwelijk te vragen.
Maar dat is niet alles. Na de emotionele hereniging van Jef en Laura is namelijk ook nog te zien hoe Stefano iemand laat struikelen. De fans dachten even dat het hier om Shanti ging, maar niets blijkt minder waar: het is Juliette van Ardenne.
Welke rol deze actrice, bekend van Zoop, Swanenburg, en Kerstgezel.nl, precies zal spelen in het komende seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden, is nog even een mysterie. Er is een kleine kans dat ze opnieuw de rol van Amber de Wilde op zich neemt, een personage dat ze in 2011 al eens vertolkte in de populaire RTL 4-soap. Destijds werkte Amber in Dansatoria, dealde ze drugs en had ze een korte maar intense relatie met Bing (Everon Jackson Hooi).
Goede Tijden, Slechte Tijden is vanaf 26 augustus weer iedere maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruitkijken kan vanaf 22 augustus via Videoland.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer