TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Wat haar rol precies zal zijn, blijft echter nog even geheim.
Lees ook: Deze iconische oude bekende keert terug in het nieuwe seizoen van GTST
Als je de promo van het komende seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden hebt gezien, weet je inmiddels al het een en ander over het nieuwe seizoen. Zo zagen we Ludo zwaaien met een pistool, werd Merel ontvoerd en worstelde Nola met de zware behandelingen voor haar leukemie. Gelukkig zijn er ook goede tijden in het vooruitzicht: Jef keert terug en Julian lijkt op het punt te staan Elisa ten huwelijk te vragen.
Maar dat is niet alles. Na de emotionele hereniging van Jef en Laura is namelijk ook nog te zien hoe Stefano iemand laat struikelen. De fans dachten even dat het hier om Shanti ging, maar niets blijkt minder waar: het is Juliette van Ardenne.
Welke rol deze actrice, bekend van Zoop, Swanenburg, en Kerstgezel.nl, precies zal spelen in het komende seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden, is nog even een mysterie. Er is een kleine kans dat ze opnieuw de rol van Amber de Wilde op zich neemt, een personage dat ze in 2011 al eens vertolkte in de populaire RTL 4-soap. Destijds werkte Amber in Dansatoria, dealde ze drugs en had ze een korte maar intense relatie met Bing (Everon Jackson Hooi).
Goede Tijden, Slechte Tijden is vanaf 26 augustus weer iedere maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruitkijken kan vanaf 22 augustus via Videoland.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle