TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Met Eves doortastende optreden en Villanelle achter de tralies nam het verhaal in Killing Eve vorige week een onverwachte wending. Nu draait de Britse misdaadserie om plottwists, dus het is zeer onwaarschijnlijk dat de geliefde schurk de rest van het laatste seizoen in de gevangenis uitzit.
Deze week richt Eve (Sandra Oh) haar aandacht op Hélène (Camille Cottin), een van de leden van het genootschap The Twelve, die ze ontmoet in een theater in de Londense wijk West End. Hoofdrolspeelster Oh ziet deze reeks van Killing Eve als de eindfase van Eves ontdekking van zichzelf. “In het laatste seizoen gaat Eve niets uit de weg. Ze treedt alles tegemoet. Ze realiseert zich dat ze dingen alleen tot een einde kan brengen als ze het samen met Villanelle doet.”
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur