TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na de drieste actie van Michael (Charlie Cox) en Jimmy Kinsella (Emmett J. Scanlan) is het totale oorlog in de onderwereld van Dublin. De politie zorgt voor bescherming, maar het is duidelijk dat Eamon Cunningham niet zal rusten voordat een van de Kinsella-broers onder de zoden ligt.
In de Ierse misdaadserie Kin speelt Ciarán Hinds de imposante rol van drugsbaas Cunningham. De acteur is dit jaar in de race voor de Oscar voor beste bijrol dankzij zijn schitterende vertolking van de opa in Belfast.
Deze semi-autobiografische film van Kenneth Branagh speelt zich af in 1969, het jaar dat in Noord-Ierland de ongeregeldheden begonnen. De in Belfast geboren Hinds groeide op in een katholiek nest, niet ver van het protestantse gezin van regisseur Branagh.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6