TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 39-jarige Koblenko, die van alles had geregeld om het mogelijk te maken bij de opnames van de serie te zijn, kreeg te horen dat ze toch Rusland niet in komt. "Ik zou drie maanden weg zijn voor die rol. Lev (wederhelft van Koblenko, red.), gunde het mij heel erg", aldus Koblenko tegenover RTL Boulevard. "Maar ik hoorde van het consulaat dat de grenzen dicht zijn en dat ik het land niet in kom."
Koblenko had erg veel zin in het avontuur in Rusland en de rol die ze in de Russische serie zou spelen, maar die gaat dus voorlopig aan haar neus voorbij. In Nederland speelde ze onder meer in series als Flikken Maastricht, Meiden van de Herengracht, Feuten en Goede tijden, slechte tijden.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen