TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 39-jarige Koblenko, die van alles had geregeld om het mogelijk te maken bij de opnames van de serie te zijn, kreeg te horen dat ze toch Rusland niet in komt. "Ik zou drie maanden weg zijn voor die rol. Lev (wederhelft van Koblenko, red.), gunde het mij heel erg", aldus Koblenko tegenover RTL Boulevard. "Maar ik hoorde van het consulaat dat de grenzen dicht zijn en dat ik het land niet in kom."
Koblenko had erg veel zin in het avontuur in Rusland en de rol die ze in de Russische serie zou spelen, maar die gaat dus voorlopig aan haar neus voorbij. In Nederland speelde ze onder meer in series als Flikken Maastricht, Meiden van de Herengracht, Feuten en Goede tijden, slechte tijden.
Video: Greetje Hakvoort en vriend Bert blikken terug op breuk in Urk!
14:04Kastelen, kippen en geheimen: Jelies & Gnodde zijn terug: 'Als de camera uitgaat of aanstaat dat verschil zien ze niet'
13:37Dit programma vervangt Winter Vol Liefde op RTL4
11:02De Bondgenoten-Erik open over gevoelens voor Fatima (video)
10:27Wendy van Dijk over terugkeer So You Think You Can Dance: 'Mijn mond valt zo vaak open'