TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder deze week werd bekend dat Saved by the bell net als veel andere sitcoms uit de jaren 90 een remake krijgt. Voor de hoofdrollen zouden in ieder geval Mario Lopez en Elizabeth Berkeley zijn gecast, maar naar nu blijkt is de hoofdrolspeler van toen niet eens benaderd voor een rol in de reboot.
"Ik hoorde het nieuws net als alle andere mensen deze week via het nieuws", vertelt Mark-Paul Gosselaar aan entertainmentsite Variety. "Ik werd wakker met het nieuws en had wel zoiets van 'huh?'. Mark-Paul speelde destijds de rol van de knappe Zack Morris in de populaire Amerikaanse high school-serie die ook in Nederland werd uitgezonden.
Wel zegt Mark-Paul wel aan dat hij inmiddels wel begrijpt dat hij niet gevraagd is. Het heeft allemaal te maken met de zogenaamde streamingoorlog die gaande is in tv-land. Op dit moment speelt hij in de serie Mixed-Ish op de Amerikaanse zender ABC en Saved by the bell is van het concurrerende NBC. Saved by the bell wordt gemaakt voor NBC's nieuwe streamingsdienst Peacock en ABC zal haar programma's op Disney Plus laten zien.
"Ik ben te zien op ABC en met het oog op Disney Plus past dat dan niet, dus ik begrijp het van de zakelijke kant bezien wel. Maar lange tijd wist ik niet dat dat de achterliggende gedachte was", aldus Mark-Paul. Overigens denk Variety dat hij wel mee zou kunnen doen in een gastrol.
Saved by the bell ging over een groepje scholieren op Bayside High. In de remake speelt opnieuw de middelbare school een rol, maar kampen de inmiddels volwassen scholieren van toen met het schoolbeleid in Californië.
René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)
14:42Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'
13:29Nog geen genoeg van De Hanslers? Je kunt vanavond meteen verder kijken
13:00Emotionele start van Flikken Rotterdam: speciaal eerbetoon aan overleden Cees Geel