TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Volgende maand kunnen we zien hoe het leven van Astrid Holleeder verder gaat in het tweede seizoen van Judas: Dagboek van een Getuige. Naast de bekende gezichten uit het eerste seizoen, is nu ook acteur Mark Rietman toegevoegd aan de cast.
En de acteur zal een hele bijzondere rol gaan vertolken.
Mark Rietman kruipt namelijk in de huid van misdaadjournalist Peter R. de Vries. De acteur vindt het dan ook een hele eer. “Gevraagd worden om auditie te doen voor deze rol, was al een enorme eer. Dat ik Peter R. ook echt neer mag zetten in de serie, daar heb ik eigenlijk geen woorden voor. Als acteur geef je altijd je eigen draai aan rollen, maar bij zo’n alom bekend en markant persoon als Peter R. wil je ook dat het publiek hem herkent. Het zoeken van die balans tussen eigen invulling en herkenbaarheid was een uitdaging die ik met beide handen heb aangegrepen.”
Mark was eerder al te zien in de films Penoza, Brasserie Valentijn, April, May & June.
Eerder werd al bekend dat Melody Klaver is toegevoegd aan de cast. Zij gaat de rol van Victoria spelen, de fictieve dochter van Astrid Holleeder. Thomas Cammaert zal de rol van cardioloog Lodewijk vertolken.
Daarnaast zijn de hoofdrollen net als in de eerste editie weer weggelegd voor Rifka Lodeizen (Astrid Holleeder), Marit van Bohemen (Sonja Holleeder), Gijs Naber (Willem Holleeder), Carry Tefsen (Stien Holleeder) en Aus Greidanus (rechter Wieland).
Judas II: Dagboek van een Getuige is vanaf 10 november te zien bij Videoland.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen