TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Britse miniserie Maryland begon als een moordmysterie, maar mondde al snel uit in een psychologisch drama. De wijze waarop Mary (Judy Clifton) de dood vond op het eiland Man lijkt van ondergeschikt belang voor de makers. De reeks legt de nadruk op de geheimen die boven tafel komen nu ze er niet meer is.
Zo ook in deze aflevering, als Mary’s dochters Becca (Suranne Jones) en Rosaline (Eve Best) proberen te ontrafelen waarom hun moeder zoveel verborgen hield. Die zoektocht leidt tot nieuwe onthullingen en is ook een confrontatie met hun eigen emoties.
Hun vader reageert daarentegen verdacht gelaten op het nieuws dat zijn vrouw dood is. Hij lijkt evenmin verbaasd dat ze op Man een ander gezin had. Weet hij misschien meer over het overlijden van Mary?
Maryland zie je iedere vrijdag vanaf 23:20 uur bij MAX op NPO2.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside