TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Britse miniserie Maryland begon als een moordmysterie, maar mondde al snel uit in een psychologisch drama. De wijze waarop Mary (Judy Clifton) de dood vond op het eiland Man lijkt van ondergeschikt belang voor de makers. De reeks legt de nadruk op de geheimen die boven tafel komen nu ze er niet meer is.
Zo ook in deze aflevering, als Mary’s dochters Becca (Suranne Jones) en Rosaline (Eve Best) proberen te ontrafelen waarom hun moeder zoveel verborgen hield. Die zoektocht leidt tot nieuwe onthullingen en is ook een confrontatie met hun eigen emoties.
Hun vader reageert daarentegen verdacht gelaten op het nieuws dat zijn vrouw dood is. Hij lijkt evenmin verbaasd dat ze op Man een ander gezin had. Weet hij misschien meer over het overlijden van Mary?
Maryland zie je iedere vrijdag vanaf 23:20 uur bij MAX op NPO2.
Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
In de actiekomedie Free Fire loopt een wapendeal in Boston uit op een enorme veldslag.
