TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dit najaar start het tweede seizoen van Maud & Babs. Omroep Max herhaalt de komende week het eerste seizoen en dat is beslist het terugkijken waard.
Nu haar twee studerende kinderen op het punt staan het huis te verlaten, hoopt verloskundige Maud (Rifka Lodeizen) wat meer van het leven te gaan genieten. Dan begint haar moeder echter gedrag te vertonen dat Maud ernstig zorgen baart. Babs (Loes Luca) stopt met schoonmaken, zorgt niet meer voor zichzelf en raakt steeds vaker de weg kwijt.
Maud neemt de mantelzorg voor haar dementerende moeder op zich. Dat kost niet alleen veel tijd, maar geeft ook wrijving met haar man Koen (Peter Paul Muller) en zus Juliette (Kim van Kooten).
Maud & Babs is een dramaserie naar Elle van Rijns feuilleton Dagboek van Maud. (HH)
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
09:30Schema eerste halve finale Eurovisie Songfestival 2026
09:22Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
