TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dit najaar start het tweede seizoen van Maud & Babs. Omroep Max herhaalt de komende week het eerste seizoen en dat is beslist het terugkijken waard.
Nu haar twee studerende kinderen op het punt staan het huis te verlaten, hoopt verloskundige Maud (Rifka Lodeizen) wat meer van het leven te gaan genieten. Dan begint haar moeder echter gedrag te vertonen dat Maud ernstig zorgen baart. Babs (Loes Luca) stopt met schoonmaken, zorgt niet meer voor zichzelf en raakt steeds vaker de weg kwijt.
Maud neemt de mantelzorg voor haar dementerende moeder op zich. Dat kost niet alleen veel tijd, maar geeft ook wrijving met haar man Koen (Peter Paul Muller) en zus Juliette (Kim van Kooten).
Maud & Babs is een dramaserie naar Elle van Rijns feuilleton Dagboek van Maud. (HH)
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater