TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dit najaar start het tweede seizoen van Maud & Babs. Omroep Max herhaalt de komende week het eerste seizoen en dat is beslist het terugkijken waard.
Nu haar twee studerende kinderen op het punt staan het huis te verlaten, hoopt verloskundige Maud (Rifka Lodeizen) wat meer van het leven te gaan genieten. Dan begint haar moeder echter gedrag te vertonen dat Maud ernstig zorgen baart. Babs (Loes Luca) stopt met schoonmaken, zorgt niet meer voor zichzelf en raakt steeds vaker de weg kwijt.
Maud neemt de mantelzorg voor haar dementerende moeder op zich. Dat kost niet alleen veel tijd, maar geeft ook wrijving met haar man Koen (Peter Paul Muller) en zus Juliette (Kim van Kooten).
Maud & Babs is een dramaserie naar Elle van Rijns feuilleton Dagboek van Maud. (HH)
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
