TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dit najaar start het tweede seizoen van Maud & Babs. Omroep Max herhaalt de komende week het eerste seizoen en dat is beslist het terugkijken waard.
Nu haar twee studerende kinderen op het punt staan het huis te verlaten, hoopt verloskundige Maud (Rifka Lodeizen) wat meer van het leven te gaan genieten. Dan begint haar moeder echter gedrag te vertonen dat Maud ernstig zorgen baart. Babs (Loes Luca) stopt met schoonmaken, zorgt niet meer voor zichzelf en raakt steeds vaker de weg kwijt.
Maud neemt de mantelzorg voor haar dementerende moeder op zich. Dat kost niet alleen veel tijd, maar geeft ook wrijving met haar man Koen (Peter Paul Muller) en zus Juliette (Kim van Kooten).
Maud & Babs is een dramaserie naar Elle van Rijns feuilleton Dagboek van Maud. (HH)
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters