TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Babs (Loes Luca) gaat steeds verder achteruit en dat bezorgt haar dochter Maud (Rifka Lodeizen) handenvol werk. Dan neemt ook de casemanager nog afscheid en staat Maud er alleen voor.
Dat gaat niet, ziet ook haar man Koen. Hij wil een plaats in een verpleeghuis regelen en stuit op wachtlijsten. Op een uur rijden is er plotseling wel een plek vrij. De vraag is of zijn schoonmoeder daar wel naartoe wil.
Met deze aflevering eindigt het eerste seizoen rond Babs en haar mantelzorgende dochter. Na Hendrik Groen is Omroep MAX er voor de tweede keer in geslaagd om met succes een serie over oudere Nederlanders te maken. Ook deze reeks maakte veel los bij de kijkers, die op internet massaal vertelden zich in de situatie van moeder en dochter te herkennen. En goed nieuws: de reeks krijgt zeer binnenkort een vervolg. (HH)
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'