TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Babs (Loes Luca) gaat steeds verder achteruit en dat bezorgt haar dochter Maud (Rifka Lodeizen) handenvol werk. Dan neemt ook de casemanager nog afscheid en staat Maud er alleen voor.
Dat gaat niet, ziet ook haar man Koen. Hij wil een plaats in een verpleeghuis regelen en stuit op wachtlijsten. Op een uur rijden is er plotseling wel een plek vrij. De vraag is of zijn schoonmoeder daar wel naartoe wil.
Met deze aflevering eindigt het eerste seizoen rond Babs en haar mantelzorgende dochter. Na Hendrik Groen is Omroep MAX er voor de tweede keer in geslaagd om met succes een serie over oudere Nederlanders te maken. Ook deze reeks maakte veel los bij de kijkers, die op internet massaal vertelden zich in de situatie van moeder en dochter te herkennen. En goed nieuws: de reeks krijgt zeer binnenkort een vervolg. (HH)
'Uiengate' zorgt voor kijkcijferexplosie: realityserie De Hanslers houdt Nederland bezig
12:38B&B Vol Liefde-Eveline is not amused over actie Bart: 'Dit vind ik K.'
12:12Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'
10:37Dochter Andy van der Meijde onder vuur na reactie op weigerende pony