TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Babs (Loes Luca) gaat steeds verder achteruit en dat bezorgt haar dochter Maud (Rifka Lodeizen) handenvol werk. Dan neemt ook de casemanager nog afscheid en staat Maud er alleen voor.
Dat gaat niet, ziet ook haar man Koen. Hij wil een plaats in een verpleeghuis regelen en stuit op wachtlijsten. Op een uur rijden is er plotseling wel een plek vrij. De vraag is of zijn schoonmoeder daar wel naartoe wil.
Met deze aflevering eindigt het eerste seizoen rond Babs en haar mantelzorgende dochter. Na Hendrik Groen is Omroep MAX er voor de tweede keer in geslaagd om met succes een serie over oudere Nederlanders te maken. Ook deze reeks maakte veel los bij de kijkers, die op internet massaal vertelden zich in de situatie van moeder en dochter te herkennen. En goed nieuws: de reeks krijgt zeer binnenkort een vervolg. (HH)
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Dit is dus waarom iedereen Churandy Martina 'C' noemt in Expeditie Robinson
14:13Robbert Rodenburg maakt driedelige kerstspecial van Open Casa
13:49Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland