TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Groot-Brittannië heeft The Crown, Nederland heeft vanaf nu Máxima. Deze zesdelige dramaserie is vanaf vandaag wekelijks te zien op Videoland - RTL 4 zendt alleen deze eerste aflevering op tv uit.
Lees ook: Nu al een tweede seizoen van de nieuwe dramaserie Máxima aangekondigd
De internationale belangstelling is groot: Latijns-Amerika, Duitsland en vier andere Europese landen hebben de serie al aangekocht. En er is nog een reden om Máxima te kijken. De vonken spatten ervan af tussen hoofdrolspelers Delfina Chaves (Máxima) en Martijn Lakemeier (Willem-Alexander) die sinds de opnames een setje zijn.
De serie gaat terug naar de jaren waarin Máxima als econoom furore maakt in New York. Haar leven verandert compleet als ze kroonprins Willem-Alexander op een feestje in Sevilla ontmoet en de pers zich verdiept in haar vaders verleden.
De eerste aflevering van Máxima is op zaterdag 20 april vanaf 21:35 uur te zien op RTL4. Het vervolg zie je vanaf die datum wekelijks op Videoland.
Vanavond op TV: Beste zangers, Aspe, The Lego Movie
20:57SBS6 lanceert nieuwe kennisquiz In de Ring met flinke hoofdprijs
16:32Deze B&B Vol Liefde-sterren daten nu met elkaar: 'Hij is in het echt veel leuker'
15:56Linda de Mol belooft 'beste cliffhanger tot nu toe' in nieuw seizoen Gooische Vrouwen
15:11Tamara Brinkman hoopte op andere GTST-exit van Saskia: 'Vond het niet kloppend'