TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Groot-Brittannië heeft The Crown, Nederland heeft vanaf nu Máxima. Deze zesdelige dramaserie is vanaf vandaag wekelijks te zien op Videoland - RTL 4 zendt alleen deze eerste aflevering op tv uit.
Lees ook: Nu al een tweede seizoen van de nieuwe dramaserie Máxima aangekondigd
De internationale belangstelling is groot: Latijns-Amerika, Duitsland en vier andere Europese landen hebben de serie al aangekocht. En er is nog een reden om Máxima te kijken. De vonken spatten ervan af tussen hoofdrolspelers Delfina Chaves (Máxima) en Martijn Lakemeier (Willem-Alexander) die sinds de opnames een setje zijn.
De serie gaat terug naar de jaren waarin Máxima als econoom furore maakt in New York. Haar leven verandert compleet als ze kroonprins Willem-Alexander op een feestje in Sevilla ontmoet en de pers zich verdiept in haar vaders verleden.
De eerste aflevering van Máxima is op zaterdag 20 april vanaf 21:35 uur te zien op RTL4. Het vervolg zie je vanaf die datum wekelijks op Videoland.
Annet Malherbe lyrisch over Rust en Vreugd-collega Arjan Ederveen: 'Die man is een fenomeen op zich'
09:37Emotioneel interview met zus René Karst in Shownieuws: 'Het moeilijkste ooit' (video)
09:15De TV van gisteren: bijna 1,5 miljoen kijkers zien onbegrijpelijke actie in Wie is de Mol?
11:25Jan Lenferink, bedenker en gezicht van talkshow RUR, overleden
11:07'Grote tv-show op komst zonder BN'ers'