TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In het schijnbaar gemoedelijke Elverton-Cum-Latterly laat een dominowedstrijd de gemoederen hoog oplopen in deze aflevering van Midsomer Murders. De dominotraditie gaat al decennia terug, maar het toernooi dreigt dit jaar te moeten wijken voor een benefietevenement met dragqueens.
Als een van de dominospelers dood wordt aangetroffen, komt rechercheur John Barnaby (Neil Dudgeon) ter plaatse om uit te zoeken hoe deze cultuurclash zo’n dodelijke wending kon krijgen.
De aflevering van deze week is eventjes de laatste, maar de fans van Barnaby houden dit seizoen nog twee afleveringen tegoed. De uitzendingen zitten echter zo dicht op de Britse tv-premières dat de Nederlandse kijkers even geduld moeten hebben totdat de afleveringen daar te zien zijn geweest.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan