TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In het schijnbaar gemoedelijke Elverton-Cum-Latterly laat een dominowedstrijd de gemoederen hoog oplopen in deze aflevering van Midsomer Murders. De dominotraditie gaat al decennia terug, maar het toernooi dreigt dit jaar te moeten wijken voor een benefietevenement met dragqueens.
Als een van de dominospelers dood wordt aangetroffen, komt rechercheur John Barnaby (Neil Dudgeon) ter plaatse om uit te zoeken hoe deze cultuurclash zo’n dodelijke wending kon krijgen.
De aflevering van deze week is eventjes de laatste, maar de fans van Barnaby houden dit seizoen nog twee afleveringen tegoed. De uitzendingen zitten echter zo dicht op de Britse tv-premières dat de Nederlandse kijkers even geduld moeten hebben totdat de afleveringen daar te zien zijn geweest.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Ewout Genemans loopt mee in Forensisch Psychiatrisch Centrum Mesdag voor nieuw seizoen van reportageserie
09:26Albert en Joyce uit B&B Vol Liefde zijn getrouwd: zo zagen ze eruit (video)
09:20De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale