TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het Negende Symfonie-syndroom is een mythe binnen de wereld van de klassieke muziek die zegt dat er een vloek rust op componisten die proberen een negende symfonie te schrijven. Inderdaad zijn veel grote componisten niet verder gekomen dan acht symfonieën, en over Anton Bruckner wordt zelfs beweerd dat hij overleed tijdens het componeren van de laatste maten van zijn negende.
In Midsomer Murders lijkt dit keer iets soortgelijks te spelen. De pompeuze componist Michael Falconer (James Fleet), die juist zijn negende symfonie heeft voltooid, organiseert het Thassington-muziekfestival. Als er doden beginnen te vallen onder de deelnemers moet rechercheur John Barnaby (Neil Dudgeon) uitzoeken of er een moordenaar actief is, of dat de vloek aan het werk is.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje