TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het Negende Symfonie-syndroom is een mythe binnen de wereld van de klassieke muziek die zegt dat er een vloek rust op componisten die proberen een negende symfonie te schrijven. Inderdaad zijn veel grote componisten niet verder gekomen dan acht symfonieën, en over Anton Bruckner wordt zelfs beweerd dat hij overleed tijdens het componeren van de laatste maten van zijn negende.
In Midsomer Murders lijkt dit keer iets soortgelijks te spelen. De pompeuze componist Michael Falconer (James Fleet), die juist zijn negende symfonie heeft voltooid, organiseert het Thassington-muziekfestival. Als er doden beginnen te vallen onder de deelnemers moet rechercheur John Barnaby (Neil Dudgeon) uitzoeken of er een moordenaar actief is, of dat de vloek aan het werk is.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis