TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het Negende Symfonie-syndroom is een mythe binnen de wereld van de klassieke muziek die zegt dat er een vloek rust op componisten die proberen een negende symfonie te schrijven. Inderdaad zijn veel grote componisten niet verder gekomen dan acht symfonieën, en over Anton Bruckner wordt zelfs beweerd dat hij overleed tijdens het componeren van de laatste maten van zijn negende.
In Midsomer Murders lijkt dit keer iets soortgelijks te spelen. De pompeuze componist Michael Falconer (James Fleet), die juist zijn negende symfonie heeft voltooid, organiseert het Thassington-muziekfestival. Als er doden beginnen te vallen onder de deelnemers moet rechercheur John Barnaby (Neil Dudgeon) uitzoeken of er een moordenaar actief is, of dat de vloek aan het werk is.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten