TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In Voetbalouders speelt Ilse Warringa, die de satirische serie ook bedacht heeft, een fanatieke voetbalmoeder. Er wordt wat afgeschreeuwd langs de lijn door de ouders van de jonge voetballers in de eerste beelden:
Voetbalouders neemt de vaak fanatieke ouders van voetballende kinderen op de hak. "Al jaren sta ik elk weekend langs de lijn bij mijn twee voetballende kinderen. Toen zij mij een aantal jaar geleden een juich- en schreeuwverbod oplegden, wist ik dat er een nieuwe komedieserie geboren was", zei Ilse over het bedenken van de Netflix-serie in een persbericht.
Naast Ilse, spelen onder anderen Eva van Gessel, Mariana Aparicio, Michiel Nooter, Edwin Jonker, Bas Hoeflaak en Stephanie van Eer een rol in Voetbalouders. De serie is vanaf 16 mei te zien op Netflix.
De Grannies van Amsterdam zijn terug en de eerste beelden beloven weer veel lol
11:03Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane