TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In Voetbalouders speelt Ilse Warringa, die de satirische serie ook bedacht heeft, een fanatieke voetbalmoeder. Er wordt wat afgeschreeuwd langs de lijn door de ouders van de jonge voetballers in de eerste beelden:
Voetbalouders neemt de vaak fanatieke ouders van voetballende kinderen op de hak. "Al jaren sta ik elk weekend langs de lijn bij mijn twee voetballende kinderen. Toen zij mij een aantal jaar geleden een juich- en schreeuwverbod oplegden, wist ik dat er een nieuwe komedieserie geboren was", zei Ilse over het bedenken van de Netflix-serie in een persbericht.
Naast Ilse, spelen onder anderen Eva van Gessel, Mariana Aparicio, Michiel Nooter, Edwin Jonker, Bas Hoeflaak en Stephanie van Eer een rol in Voetbalouders. De serie is vanaf 16 mei te zien op Netflix.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los