TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In Voetbalouders speelt Ilse Warringa, die de satirische serie ook bedacht heeft, een fanatieke voetbalmoeder. Er wordt wat afgeschreeuwd langs de lijn door de ouders van de jonge voetballers in de eerste beelden:
Voetbalouders neemt de vaak fanatieke ouders van voetballende kinderen op de hak. "Al jaren sta ik elk weekend langs de lijn bij mijn twee voetballende kinderen. Toen zij mij een aantal jaar geleden een juich- en schreeuwverbod oplegden, wist ik dat er een nieuwe komedieserie geboren was", zei Ilse over het bedenken van de Netflix-serie in een persbericht.
Naast Ilse, spelen onder anderen Eva van Gessel, Mariana Aparicio, Michiel Nooter, Edwin Jonker, Bas Hoeflaak en Stephanie van Eer een rol in Voetbalouders. De serie is vanaf 16 mei te zien op Netflix.
De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger