TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In Voetbalouders speelt Ilse Warringa, die de satirische serie ook bedacht heeft, een fanatieke voetbalmoeder. Er wordt wat afgeschreeuwd langs de lijn door de ouders van de jonge voetballers in de eerste beelden:
Voetbalouders neemt de vaak fanatieke ouders van voetballende kinderen op de hak. "Al jaren sta ik elk weekend langs de lijn bij mijn twee voetballende kinderen. Toen zij mij een aantal jaar geleden een juich- en schreeuwverbod oplegden, wist ik dat er een nieuwe komedieserie geboren was", zei Ilse over het bedenken van de Netflix-serie in een persbericht.
Naast Ilse, spelen onder anderen Eva van Gessel, Mariana Aparicio, Michiel Nooter, Edwin Jonker, Bas Hoeflaak en Stephanie van Eer een rol in Voetbalouders. De serie is vanaf 16 mei te zien op Netflix.
Vanavond op TV: Beste zangers, Een huis vol, Year One
17:10Vooravond Net5 ongekend kijkcijferdrama: 'Buzz en True crime today trekken officieel nul kijkers'
15:39Jan Roos en Dennis Schouten voor rechter om uitspraken over vrouwen in Roddelpraat
15:02Utopia-sterren Cemal en Romy leggen breuk na maand al bij: 'Ons gezin gered'
14:08Sjoerd van Ramshorst (40) en vrouw Jasmijn verwachten tweede kindje: ‘Er komt een meisje aan’