TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In Voetbalouders speelt Ilse Warringa, die de satirische serie ook bedacht heeft, een fanatieke voetbalmoeder. Er wordt wat afgeschreeuwd langs de lijn door de ouders van de jonge voetballers in de eerste beelden:
Voetbalouders neemt de vaak fanatieke ouders van voetballende kinderen op de hak. "Al jaren sta ik elk weekend langs de lijn bij mijn twee voetballende kinderen. Toen zij mij een aantal jaar geleden een juich- en schreeuwverbod oplegden, wist ik dat er een nieuwe komedieserie geboren was", zei Ilse over het bedenken van de Netflix-serie in een persbericht.
Naast Ilse, spelen onder anderen Eva van Gessel, Mariana Aparicio, Michiel Nooter, Edwin Jonker, Bas Hoeflaak en Stephanie van Eer een rol in Voetbalouders. De serie is vanaf 16 mei te zien op Netflix.
Partnerbijdrage
Johnny vervangt Hélène bij De Oranjezomer, met deze vaste tafelgast
12:24Bondgenoot-Anouk briest: 'Diederik, je bent een eikel'
11:06B&B Vol Liefde: Arie noemt Carolie een paardenlul
10:19Gaan Philip Freriks en Maarten van Rossem De Slimste Mens hiermee overtreffen?
09:35Tooske: 'Gaan we Fabiënne uit De Bondgenoten ook een keer zien lachen?'