TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Karina Smulders (foto) speelt Xandra, een huisvrouw die een dubbelleven leidt als hoofd van een escortbureau. Een andere grote rol is voor Hilde van Mieghem. Zij speelt de moeder van Xandra en runt een drugskartel. Een beetje zoals Penoza, maar dan anders.
Verder zegt Avrotros dit over de serie: 'Keizersvrouwen gaat over liefde, familiebanden en geheimen in de wereld van luxe escort en drugskartels. De serie brengt de onderwereld van Amsterdam en Antwerpen steeds meer in het daglicht.
Regisseur is Ben Sombogaart van o.a. De tweeling en Zwarte tulp. De Vlaams/Nederlandse serie is geschreven door Philip Delmaar en Karin van der Meer, die eerder aan Penoza werkten, en Marnie Blok (Ramses, Flikken Maastricht). De opnamen beginnen deze zomer.
Vanavond op TV: VPRO viert 100 jaar, So you think you can dance, Year One
11:25Matthijs en Valeska geven update na Ik Vertrek, óók over de spoorloos verdwenen kat
10:43Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
