TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Karina Smulders (foto) speelt Xandra, een huisvrouw die een dubbelleven leidt als hoofd van een escortbureau. Een andere grote rol is voor Hilde van Mieghem. Zij speelt de moeder van Xandra en runt een drugskartel. Een beetje zoals Penoza, maar dan anders.
Verder zegt Avrotros dit over de serie: 'Keizersvrouwen gaat over liefde, familiebanden en geheimen in de wereld van luxe escort en drugskartels. De serie brengt de onderwereld van Amsterdam en Antwerpen steeds meer in het daglicht.
Regisseur is Ben Sombogaart van o.a. De tweeling en Zwarte tulp. De Vlaams/Nederlandse serie is geschreven door Philip Delmaar en Karin van der Meer, die eerder aan Penoza werkten, en Marnie Blok (Ramses, Flikken Maastricht). De opnamen beginnen deze zomer.
NET5 dompelt zich onder in de wereld van crime
11:20Wanneer begint het tweede seizoen van Ons Kent Ons?
10:49Video: Anouk en Salar botsen in De Bondgenoten: ’Knettergek'
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op vrijdag
08:14Guido Weijers keert terug naar SBS6 voor oudejaarsconference 2026