TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Karina Smulders (foto) speelt Xandra, een huisvrouw die een dubbelleven leidt als hoofd van een escortbureau. Een andere grote rol is voor Hilde van Mieghem. Zij speelt de moeder van Xandra en runt een drugskartel. Een beetje zoals Penoza, maar dan anders.
Verder zegt Avrotros dit over de serie: 'Keizersvrouwen gaat over liefde, familiebanden en geheimen in de wereld van luxe escort en drugskartels. De serie brengt de onderwereld van Amsterdam en Antwerpen steeds meer in het daglicht.
Regisseur is Ben Sombogaart van o.a. De tweeling en Zwarte tulp. De Vlaams/Nederlandse serie is geschreven door Philip Delmaar en Karin van der Meer, die eerder aan Penoza werkten, en Marnie Blok (Ramses, Flikken Maastricht). De opnamen beginnen deze zomer.
De TV van gisteren: Nederland is met vakantie en laat RTL 4 links liggen
06:47Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Staten Island Summer
17:05Familie Jelies geeft update over nieuw groot avontuur: 'Draai helemaal gevonden'
16:13Bekende zus van Eline uit B&B Vol Liefde: 'Haar deelname was een enorme verrassing'
15:12Patricia uit Married at First Sight verwelkomt baby: 'Een week geleden veranderde alles'