TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Karina Smulders (foto) speelt Xandra, een huisvrouw die een dubbelleven leidt als hoofd van een escortbureau. Een andere grote rol is voor Hilde van Mieghem. Zij speelt de moeder van Xandra en runt een drugskartel. Een beetje zoals Penoza, maar dan anders.
Verder zegt Avrotros dit over de serie: 'Keizersvrouwen gaat over liefde, familiebanden en geheimen in de wereld van luxe escort en drugskartels. De serie brengt de onderwereld van Amsterdam en Antwerpen steeds meer in het daglicht.
Regisseur is Ben Sombogaart van o.a. De tweeling en Zwarte tulp. De Vlaams/Nederlandse serie is geschreven door Philip Delmaar en Karin van der Meer, die eerder aan Penoza werkten, en Marnie Blok (Ramses, Flikken Maastricht). De opnamen beginnen deze zomer.
Video: Melvin shockeert iedereen door weg te lopen uit De Bondgenoten
10:37Married at First Sight: Ferenc laat Dominik huilen in het bubbelbad
09:05AVROTROS onthult namen van Beste Zangers 2026
08:07De TV van gisteren: Kijkers niet onder de indruk van nieuwe SBS6-show Survive Your Family
06:00Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland