TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Karina Smulders (foto) speelt Xandra, een huisvrouw die een dubbelleven leidt als hoofd van een escortbureau. Een andere grote rol is voor Hilde van Mieghem. Zij speelt de moeder van Xandra en runt een drugskartel. Een beetje zoals Penoza, maar dan anders.
Verder zegt Avrotros dit over de serie: 'Keizersvrouwen gaat over liefde, familiebanden en geheimen in de wereld van luxe escort en drugskartels. De serie brengt de onderwereld van Amsterdam en Antwerpen steeds meer in het daglicht.
Regisseur is Ben Sombogaart van o.a. De tweeling en Zwarte tulp. De Vlaams/Nederlandse serie is geschreven door Philip Delmaar en Karin van der Meer, die eerder aan Penoza werkten, en Marnie Blok (Ramses, Flikken Maastricht). De opnamen beginnen deze zomer.
Stephanie van Eer blikt vooruit op Geheime Liefde: 'Ik kon veel van mezelf kwijt in Nora'
09:37De TV van gisteren: afscheid Nicole in Over Mijn Lijk maakt indruk
10:23Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier