TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Voor het eerst na Noahs arrestatie gaan Kathy (Sheridan Smith) en Martin op bezoek bij hun tienerzoon. In het Britse misdaaddrama No Return vormt de Turkse gevangenis een schrijnend contrast met de stranden en luxe hotels waar het gezin de vakantie had willen doorbrengen. Zijn ouders beloven Noah (Louis Ashbourne Serkis) dat hij snel weer vrij is, maar hun advocaat tempert hun verwachtingen: in Turkije werkt het anders dan thuis. Noah zit zeker enkele maanden vast.
No Return-schrijver Danny Brocklehurst baseerde zijn scenario losjes op de ervaringen van een bevriende familie. "Het zette me aan het denken als ouder van een zoon van vijftien. Het is een krachtig verhaal van hoe een moeder reageert als haar kind wordt beschuldigd in het buitenland."
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in
19:07Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set
15:57Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending