TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de serie bezochten vloggers Steef (Ingmar van den Broek), Troj (Mingus Claessen) en Nola (Noa Jacobus) een manege zodat Nola als prinses op het witte paard een huwelijksaanzoek kon doen.
Maar het paard schrikt van een knallende champagnekurk en gallopeert weg, waardoor Nola al snel op de grond ligt. Dit ongeluk moest door de makers van de soap zorgvuldig worden voorbereid. Jacobus vertelt dat er een hele middag ging zitten in de scenes die op televisie slechts enkele minuten duurden.
Een speciaal filmbedrijf met stuntteam stond klaar om de opnames veilig te laten verlopen. Noa kreeg een stuntdubbel die van haar eigen paard viel terwijl de 21-jarige actrice zelf zich alleen op een mat moest laten vallen. Door vaardig montagewerk lijkt het net of ze zelf wordt gelanceerd.
Jacobus is vol lof voor stuntvrouw Roos die haar dubbelde: "Roos heeft heel vaak van dat paard moeten vallen. Ik denk wel zeven keer. Ik vind dat heel erg knap, je moet jezelf maar laten vallen en het paard ging daarna ook bokken."
Zien: jaaroverzicht van 2025 in 90 seconden
14:18Erica Meiland waarschuwt: 'Kijk hier mee uit vanavond'
13:21Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?
12:10De streamingtip van de week: de laatste aflevering van Stranger Things