TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Geert (Peter Bolhuis) voelt zich vaak alleen en belt daarom geregeld met 112. Het is dus niet zo gek dat centralist Lieke (Melody Klaver) hem in Nood probeert af te poeieren. Wel ten onrechte, want de eenzame beller blijkt zichzelf grandioos in de problemen te hebben gewerkt.
Inderdaad, net even een andere opbouw dan de andere afleveringen van de serie, vindt ook Benja Bruijning. Hij is bekend als acteur, maar schreef het scenario voor deze aflevering. “Die andere zijn allemaal meteen moord en doodslag. Mij leek het juist leuk om met een valse melding te beginnen en die helemaal uit de hand te laten lopen.” Het tekent het schrijfwerk van Bruijning: “Ik vind het leuk om mijn personages te laten worstelen met onmogelijke situaties waarin ze zichzelf hebben gemanoeuvreerd.”
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky