TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Geert (Peter Bolhuis) voelt zich vaak alleen en belt daarom geregeld met 112. Het is dus niet zo gek dat centralist Lieke (Melody Klaver) hem in Nood probeert af te poeieren. Wel ten onrechte, want de eenzame beller blijkt zichzelf grandioos in de problemen te hebben gewerkt.
Inderdaad, net even een andere opbouw dan de andere afleveringen van de serie, vindt ook Benja Bruijning. Hij is bekend als acteur, maar schreef het scenario voor deze aflevering. “Die andere zijn allemaal meteen moord en doodslag. Mij leek het juist leuk om met een valse melding te beginnen en die helemaal uit de hand te laten lopen.” Het tekent het schrijfwerk van Bruijning: “Ik vind het leuk om mijn personages te laten worstelen met onmogelijke situaties waarin ze zichzelf hebben gemanoeuvreerd.”
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, B&B vol liefde: Hoe is het nu met?, Troy