TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Goed nieuws voor liefhebbers van misdaadseries, want vanaf vandaag is de nieuwe Nederlandse misdaadserie Incognito op Videoland te bewonderen.
Na Judas, Mocro Maffia en Sleepers komt de streamingsdienst met nog een misdaadserie die vol zit met twists en misleiding. Als je bij die eerder genoemde Videoland-series al op het puntje van je stoel zat, kun je Incognito zeker aan je lijstje toevoegen. De serie bestaat uit zes afleveringen van 40 minuten.
De serie draait om undercover-agent Felix (Dragan Bakema) en de verdachte Lize (Melody Klaver). In Incognito probeert Felix de waarheid over Lize op tafel te krijgen. Is ze echt zo onschuldig als ze lijkt, of is Lize eigenlijk een gevaarlijke topcrimineel? Het is de vraag wat echt is en wat niet. De zoektocht naar de waarheid van undercover-agent Felix mondt uit in een bloedstollende strijd op leven en dood, waarbij hij steeds meer te maken krijgt met demonen uit het verleden.
De hoofdrollen in de bloedstollende crimeserie zijn voor Dragan Bakema en Melody Klaver. Juliette van Ardenne (Simone), Eelco Smits (Meindert), Jaap Spijkers (David), Poal Cairo (Yessin) en Mike Libanon (Alexander) maken ook hun opwachting in de zesdelige serie van Videoland. Check hieronder de trailer.
Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire