TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Vlaamse fictiereeks Onder Vuur draait om een onstuimige groep brandweermannen en -vrouwen van de Oostendse post Oosteroever. Hun motto: het redden van levens gaat voor de regels volgen.
In het eerste seizoen van Onder Vuur - dat ook te zien is op streamingdienst Netflix - besloot luitenant Patrick onverwacht te vertrekken uit het korps en dat had ook de nodige invloed op het team. Iedereen voelde zich in de steek gelaten en met name Dominique (Lien De Graeve), de nieuwe vrouwelijke luitenant, moest dat bekopen.
Vanavond gaat het tweede seizoen van start op de Belgische zender Eén en dat brengt natuurlijk ook weer nieuwe moeilijkheden met zich mee. Zo kampt Post Oosteroever met personeelstekort en verouderd materiaal wat duidt op een naderende fusie met Post Centraal. In afwachting daarvan moeten ze zich met beperkte middelen weten redden op gevaarlijke interventies. Patrick krijgt de kans om zijn oude post van een fusie te vrijwaren, op voorwaarde dat hij zijn opstandige vissersfamilie gewonnen krijgt voor het nieuwe windmolenpark op zee.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen