TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Vlaamse fictiereeks Onder Vuur draait om een onstuimige groep brandweermannen en -vrouwen van de Oostendse post Oosteroever. Hun motto: het redden van levens gaat voor de regels volgen.
In het eerste seizoen van Onder Vuur - dat ook te zien is op streamingdienst Netflix - besloot luitenant Patrick onverwacht te vertrekken uit het korps en dat had ook de nodige invloed op het team. Iedereen voelde zich in de steek gelaten en met name Dominique (Lien De Graeve), de nieuwe vrouwelijke luitenant, moest dat bekopen.
Vanavond gaat het tweede seizoen van start op de Belgische zender Eén en dat brengt natuurlijk ook weer nieuwe moeilijkheden met zich mee. Zo kampt Post Oosteroever met personeelstekort en verouderd materiaal wat duidt op een naderende fusie met Post Centraal. In afwachting daarvan moeten ze zich met beperkte middelen weten redden op gevaarlijke interventies. Patrick krijgt de kans om zijn oude post van een fusie te vrijwaren, op voorwaarde dat hij zijn opstandige vissersfamilie gewonnen krijgt voor het nieuwe windmolenpark op zee.
Partnerbijdrage
Nieuwslezeres Daphne Lammers doorbreekt maandenlange stilte: 'I will be back'
08:35De TV van gisteren: Programmering van zaterdagavond weet tv-kijkers amper te verleiden
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Vals spel, Norbit
13:15B&B Vol Liefde deelnemer Timothy reageert op kritiek: 'Dat houdt me in leven' (video)
09:41'RTL4 komt met groot nieuws over The Masked Singer'