TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Met meer dan een miljoen kijkers per aflevering en bekroond met de NPO Start Award voor meest gestreamde serie van het jaar, lag het voor de hand dat Oogappels een vervolg zou krijgen. De pubers zijn in het nieuwe vijfde seizoen opgegroeid tot jongvolwassenen en klaar voor zelfstandigheid. Ook voor hun ouders breekt er een nieuwe levensfase aan.
Lees ook: Alles wat we weten over het vijfde seizoen van Oogappels
In de eerste aflevering staat Chris (Thor Braun) op het punt het ouderlijk nest te verlaten en ook Mees (Maas Bronkhuyzen) heeft een eigen woonplek gevonden. Danny (Noah de Nooij) woont nu in Amsterdam, maar kan er zijn draai niet vinden.
Dit seizoen komt onder anderen Minne Koole de cast versterken. De acteur uit Niemand in de stad gooide afgelopen jaar hoge ogen met zijn hoofdrol in de Netflixserie Dirty Lines.
Oogappels is vanaf woensdag 13 september wekelijks te zien bij BNNVARA op NPO1. Vooruitkijken kan via NPO Plus en NLZiet.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten