TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Met meer dan een miljoen kijkers per aflevering en bekroond met de NPO Start Award voor meest gestreamde serie van het jaar, lag het voor de hand dat Oogappels een vervolg zou krijgen. De pubers zijn in het nieuwe vijfde seizoen opgegroeid tot jongvolwassenen en klaar voor zelfstandigheid. Ook voor hun ouders breekt er een nieuwe levensfase aan.
Lees ook: Alles wat we weten over het vijfde seizoen van Oogappels
In de eerste aflevering staat Chris (Thor Braun) op het punt het ouderlijk nest te verlaten en ook Mees (Maas Bronkhuyzen) heeft een eigen woonplek gevonden. Danny (Noah de Nooij) woont nu in Amsterdam, maar kan er zijn draai niet vinden.
Dit seizoen komt onder anderen Minne Koole de cast versterken. De acteur uit Niemand in de stad gooide afgelopen jaar hoge ogen met zijn hoofdrol in de Netflixserie Dirty Lines.
Oogappels is vanaf woensdag 13 september wekelijks te zien bij BNNVARA op NPO1. Vooruitkijken kan via NPO Plus en NLZiet.
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug