TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na elke aflevering van Oogappels laten de fans via social media weten dat ze het seizoen erg goed, maar ook wel erg heftig vinden. Met een echtscheiding, ouders met dementie en verstoorde ouder-kindrelaties krijgen de gezinnen in de dramaserie dan ook behoorlijk wat voor de kiezen.
Lees ook: Fans van Oogappels opgelet: De winnaar van de Gouden Televizier-Ring zoekt figuranten
"Ik heb twee pubers opgevoed, dus je ontkomt er niet aan dat je bepaalde dingen meemaakt die passen in een verhaallijn", zegt schrijver Roos Ouwehand in De Telegraaf. "Maar ik neem nooit een verhaal één op één over." Overigens komt niet alle inspiratie van Ouwehands eigen gezin: "Soms luister ik iemand in het openbaar vervoer af."
In deze aflevering ruimt Carola (Eva Van der Gucht) het huis leeg en doet haar zoon Danny (Noah de Nooij) een schokkende ontdekking over zijn vader (Mike Libanon).
Oogappels is sinds 13 september iedere woensdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1 en NPO Start. Vooruitkijken kan via NLZiet en NPO Plus.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'