TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een dag voor de uitreiking van de Gouden Televizier-Ring 2024 keert de winnaar van vorig jaar terug met een nieuw seizoen.
Lees ook: Dit weten we al over Oogappels seizoen 6
De ouders en kinderen in de Nederlandse dramaserie Oogappels staan voor een periode vol uitdagende veranderingen, maar ook het verleden laat ze niet met rust. Na een verdrietige tijd en een pijnlijke scheiding heeft Carola (Eva Van der Gucht) haar leven weer opgepakt. In de uitvaartbranche hoopt ze een nieuwe start te maken.
Ook Dina en Tim hadden het niet gemakkelijk in het vorige seizoen. Dina (Sam Ghilane) zoekt haar heil bij een coach terwijl zij en Tim blijven worstelen met het onhebbelijke gedrag van Max. Ondertussen is Hansje er nog niet aan gewend dat haar zus nu vaste verkering heeft en zit Pip niet lekker in haar vel.
Het zesde seizoen van Oogappels zie je iedere woensdag om 20:35 uur te zien op NPO 1. Let wel: vanwege de Nationale Giro555-actiedag begint de eerste aflevering pas om 20:50 uur.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is