TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ava (Sara Shirpey) is de beste en bekendste relatietherapeut van Stockholm. Met haar haarscherpe analyses voorziet ze iedereen feilloos van het perfecte advies.
Wat niemand weet is dat Ava al sinds haar kinderjaren beschikt over een speciale gave. De hoofdpersoon in de nieuwe Zweedse serie Out of touch kan namelijk in het toekomstige liefdesleven van haar cliënten kijken als ze haar hand op hun borst legt. Helaas heeft die gave er ook voor gezorgd dat Ava zich geen enkele illusies maakt over enig liefdesgeluk in haar eigen toekomst. Totdat ze kennismaakt met romanticus John (Hannes Fohlin).
De Zweedse comedyserie Out of touch werd in eigen land, waar hij bekend is als Handen på hjärtat, geprezen om de fijne chemie tussen de twee hoofdrolspelers. Benieuwd? Out of Touch is in Nederland vanaf 2 januari wekelijks om 22:29 uur te zien op NPO3.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur