TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ze zat in een van de succesvolste meidengroepen van Nederland, is vier keer getrouwd en ging failliet. Genoeg voer voor een vijfdelige dramaserie over Patty Brard. RTL 4 zendt alleen de eerste aflevering uit, de hele serie is vanaf vandaag te vinden op Videoland.
Holly Mae Brood speelt de jonge Brard uit Luv, Eva van de Wijdeven de oudere, die gebrouilleerd is met haar dochter en de iconische duik in Sterren Springen maakt. Andere rollen zijn voor onder meer Jim Bakkum (ex-man René Muthert), Dook van Dijck (Gerard Joling) en Nadja Hüpscher (moeder Gerda).
Brard voelt zich vereerd, maar is ook bang voor de reacties van de kijkers, vertelde ze in Shownieuws. Met de veelgeprezen regisseur Will Koopman aan het roer is dit waarschijnlijk nergens voor nodig.
PATTY is vanaf 18 februari 17:00 uur te bingen bij Videoland. De tv-première zie je deze zondag vanaf 22:20 uur op RTL4.
Partnerbijdrage
Dit programma vervangt The Masked Singer op RTL 4
08:11Dit vinden kijkers van Videoland Original House of Villains
07:51De TV van gisteren: Miljoenenjacht grote winnaar op nieuwjaarsdag
06:47Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside