TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ze zat in een van de succesvolste meidengroepen van Nederland, is vier keer getrouwd en ging failliet. Genoeg voer voor een vijfdelige dramaserie over Patty Brard. RTL 4 zendt alleen de eerste aflevering uit, de hele serie is vanaf vandaag te vinden op Videoland.
Holly Mae Brood speelt de jonge Brard uit Luv, Eva van de Wijdeven de oudere, die gebrouilleerd is met haar dochter en de iconische duik in Sterren Springen maakt. Andere rollen zijn voor onder meer Jim Bakkum (ex-man René Muthert), Dook van Dijck (Gerard Joling) en Nadja Hüpscher (moeder Gerda).
Brard voelt zich vereerd, maar is ook bang voor de reacties van de kijkers, vertelde ze in Shownieuws. Met de veelgeprezen regisseur Will Koopman aan het roer is dit waarschijnlijk nergens voor nodig.
PATTY is vanaf 18 februari 17:00 uur te bingen bij Videoland. De tv-première zie je deze zondag vanaf 22:20 uur op RTL4.
Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'
09:40Deze BN'ers helpen jonge ouders in nieuw seizoen Vier Handen Op Eén Buik
09:03Harry Mens stond op het punt RTL te verlaten: dít hield hem tegen
09:00De streamingtip van de week: De Eetclub op Netflix
08:33De TV van gisteren: Oos Kesbeke trots op alleskunner Frans