TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Titels als Undercover, Klem en Mocro Maffia bewezen dat Nederlandse seriemakers prima uit de voeten konden met het misdaadgenre. In dat rijtje mag Penoza niet ontbreken. Deze verslavende misdaadserie trok iedere week een miljoenenpubliek. Het succes leidde tot verschillende internationale remakes en zelfs een bioscoopfilm. De komende tijd zijn alle vijf seizoenen van Penoza opnieuw te zien bij de KRO-NCRV.
In de eerste aflevering zet Carmen van Walraven (Monic Hendrickx) haar man Frans (Thomas Acda) voor het blok: als hij zijn criminele carrière niet opgeeft, zal zij van hem scheiden. Frans lijkt zijn gezin te verkiezen boven zijn foute vrienden. Maar als het noodlot toeslaat, moet Carmen tegen wil en dank in de voetsporen van haar echtgenoot treden.
Penoza is op maandag 10 juni om 23:40 uur te zien op NPO 3.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?