TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het volgens SBS 'spannende, sexy en humorvolle' DNA speelt Yolanthe Cabau rechercheur Lana. Zij werkt samen met collega Eliz (gespeeld door Belinda van der Stoep), Loes Haverkort maakt het damestrio compleet als officier van justitie Kate. De afkorting DNA komt van de achternamen van de drie vrouwen: Kate Daans, Lara Noort en Eliz Alvero.
Rechercheurs Lara Noort (Yolanthe) en Eliz Alvero (Belinda) leerden elkaar jaren geleden kennen op de politieacademie en zijn sindsdien onafscheidelijk. Officier van Justitie Kate Daans (Loes) hebben ze pas later ontmoet, maar het klikte meteen. Op een politiebureau in Amsterdam-Oost werken ze samen aan het oplossen van moorden.
DNA draait om deze drie vrouwen en hun werk, maar ook om hun vriendschap en hun leven naast het bestrijden van de misdaad. Vrijgezel Lara wil vooral genieten van mannelijk schoon en zich niet binden. Eliz is gelukkig met haar huisje-boompje-beestjebestaan, maar hoe houd je een relatie na 12 jaar nog spannend? En Kate ziet haar relatie na 15 jaar eindigen. Zij gaat vervolgens op zoek naar een nieuwe vriendin.
Op de Instagram-pagina van Yolanthe waren de afgelopen maanden al wat kiekjes te zien van achter de schermen.
Dit bericht bekijken op Instagram
DNA wordt vanaf donderdag 29 augustus om 20.30 uur uitgezonden op SBS 6
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers