TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het volgens SBS 'spannende, sexy en humorvolle' DNA speelt Yolanthe Cabau rechercheur Lana. Zij werkt samen met collega Eliz (gespeeld door Belinda van der Stoep), Loes Haverkort maakt het damestrio compleet als officier van justitie Kate. De afkorting DNA komt van de achternamen van de drie vrouwen: Kate Daans, Lara Noort en Eliz Alvero.
Rechercheurs Lara Noort (Yolanthe) en Eliz Alvero (Belinda) leerden elkaar jaren geleden kennen op de politieacademie en zijn sindsdien onafscheidelijk. Officier van Justitie Kate Daans (Loes) hebben ze pas later ontmoet, maar het klikte meteen. Op een politiebureau in Amsterdam-Oost werken ze samen aan het oplossen van moorden.
DNA draait om deze drie vrouwen en hun werk, maar ook om hun vriendschap en hun leven naast het bestrijden van de misdaad. Vrijgezel Lara wil vooral genieten van mannelijk schoon en zich niet binden. Eliz is gelukkig met haar huisje-boompje-beestjebestaan, maar hoe houd je een relatie na 12 jaar nog spannend? En Kate ziet haar relatie na 15 jaar eindigen. Zij gaat vervolgens op zoek naar een nieuwe vriendin.
Op de Instagram-pagina van Yolanthe waren de afgelopen maanden al wat kiekjes te zien van achter de schermen.
Dit bericht bekijken op Instagram
DNA wordt vanaf donderdag 29 augustus om 20.30 uur uitgezonden op SBS 6
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen