TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat is helaas wel een beetje later dan verwacht. De vorige drie seizoenen van de serie waren allemaal in het voorjaar te zien. Producent ITV heeft laten weten dat de opnames nog lopen tot april.
Mis niks: Download de gratis TVgids.nl app Download nu
Oogappels is razend populair bij het Nederlandse publiek, gemiddeld keken vorig seizoen 1,3 miljoen mensen naar het wel en wee van de vier gezinnen met puberkinderen die centraal staan. De serie kreeg in 2021 ook de hoogste waarderingscijfers van alle dramaseries op de Publieke Omroep. Scenarioschrijver Roos Ouwehand heeft een goede verklaring voor het succes van 'haar' productie.
Onder anderen Bracha van Doesburgh, publieksfavoriet Malou Gorter, Ramsey Nasr, Jeroen Spitzenberger en Eva van der Gucht spelen de hoofdrollen. En ze vallen allemaal enorm in de smaak.
#oogappels Ik wil een avond of wat doorzakken met Merel. En de ouders van Carola, daar wil ik lekker bij in de tuin zitten. En ik ben verliefd op Erik. Maar dat heeft ook te maken met het boek wat hij onlangs schreef dus misschien loopt het allemaal wat door elkaar 😍🥳😊 — LoïsW 🌱🍀🌍🍂 (@LoisWinkelman10) May 26, 2021
Wàt is #oogappels toch een ijzersterke serie! Prachtig, ontroerend, humor, goede acteurs en met hele belangrijke maatschappelijke onderwerpen. Pareltje van de publieke omroep! @BNNVARA 👌♥️ — ChristaOosterbaan (@ChristaOosterb) May 26, 2021
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen