TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat is helaas wel een beetje later dan verwacht. De vorige drie seizoenen van de serie waren allemaal in het voorjaar te zien. Producent ITV heeft laten weten dat de opnames nog lopen tot april.
Mis niks: Download de gratis TVgids.nl app Download nu
Oogappels is razend populair bij het Nederlandse publiek, gemiddeld keken vorig seizoen 1,3 miljoen mensen naar het wel en wee van de vier gezinnen met puberkinderen die centraal staan. De serie kreeg in 2021 ook de hoogste waarderingscijfers van alle dramaseries op de Publieke Omroep. Scenarioschrijver Roos Ouwehand heeft een goede verklaring voor het succes van 'haar' productie.
Onder anderen Bracha van Doesburgh, publieksfavoriet Malou Gorter, Ramsey Nasr, Jeroen Spitzenberger en Eva van der Gucht spelen de hoofdrollen. En ze vallen allemaal enorm in de smaak.
#oogappels Ik wil een avond of wat doorzakken met Merel. En de ouders van Carola, daar wil ik lekker bij in de tuin zitten. En ik ben verliefd op Erik. Maar dat heeft ook te maken met het boek wat hij onlangs schreef dus misschien loopt het allemaal wat door elkaar 😍🥳😊 — LoïsW 🌱🍀🌍🍂 (@LoisWinkelman10) May 26, 2021
Wàt is #oogappels toch een ijzersterke serie! Prachtig, ontroerend, humor, goede acteurs en met hele belangrijke maatschappelijke onderwerpen. Pareltje van de publieke omroep! @BNNVARA 👌♥️ — ChristaOosterbaan (@ChristaOosterb) May 26, 2021
Zien: Dit zijn de eerste beelden van Football Island
14:55Wanneer is We Zijn er Bijna! in 2026 op televisie te zien?
14:03Liesbeth uit Echte Reizigersvrouwen: 'Bij mij is alles echt, behalve...'
14:02Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind