TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat is helaas wel een beetje later dan verwacht. De vorige drie seizoenen van de serie waren allemaal in het voorjaar te zien. Producent ITV heeft laten weten dat de opnames nog lopen tot april.
Mis niks: Download de gratis TVgids.nl app Download nu
Oogappels is razend populair bij het Nederlandse publiek, gemiddeld keken vorig seizoen 1,3 miljoen mensen naar het wel en wee van de vier gezinnen met puberkinderen die centraal staan. De serie kreeg in 2021 ook de hoogste waarderingscijfers van alle dramaseries op de Publieke Omroep. Scenarioschrijver Roos Ouwehand heeft een goede verklaring voor het succes van 'haar' productie.
Onder anderen Bracha van Doesburgh, publieksfavoriet Malou Gorter, Ramsey Nasr, Jeroen Spitzenberger en Eva van der Gucht spelen de hoofdrollen. En ze vallen allemaal enorm in de smaak.
#oogappels Ik wil een avond of wat doorzakken met Merel. En de ouders van Carola, daar wil ik lekker bij in de tuin zitten. En ik ben verliefd op Erik. Maar dat heeft ook te maken met het boek wat hij onlangs schreef dus misschien loopt het allemaal wat door elkaar 😍🥳😊 — LoïsW 🌱🍀🌍🍂 (@LoisWinkelman10) May 26, 2021
Wàt is #oogappels toch een ijzersterke serie! Prachtig, ontroerend, humor, goede acteurs en met hele belangrijke maatschappelijke onderwerpen. Pareltje van de publieke omroep! @BNNVARA 👌♥️ — ChristaOosterbaan (@ChristaOosterb) May 26, 2021
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'