TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Mooi op tijd voor Kerst geeft het derde seizoen van de knusse Noorse serie Pørni weer een kijkje in het leven van Pernille 'Pørni' Middelthon (Henriette Steenstrup) en haar gezin. Het is een jaar sinds Pernilles zus Anne is overleden en het leven van de alleenstaande moeder is nog steeds in rep en roer. Met een zware baan in de jeugdzorg en twee veeleisende dochters blijft er weinig tijd over voor Pernille zelf.
Sinds het vorige seizoen is het gezin verhuisd en heeft Pernille haar liefdesleven op een laag pitje gezet, maar gelukkig staat de gezellige traditie van het gezamenlijke kerstfeest voor de deur. Zonder tienerdochter Hanne (Vivild Falk Berg), die voor haar studie naar Argentinië vertrekt, wordt het wel een andere Kerst dan normaal.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau