TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na de dood van Stephen Richards staan zijn familieleden te trappelen om een graantje mee te pikken van zijn winstgevende cosmetica-imperium Flair & Glory. Het testament van de ondernemer bevat echter een flinke verrassing.
In de tweede aflevering van Riches weigeren weduwe Claudia (Sarah Niles) en haar zoon Gus (Ola Orebiyi) zich neer te leggen bij Stephens wens om zijn onderneming na te laten aan Nina en Simon (Deborah Ayorinde en Emmanuel Imani), de Amerikaanse kinderen uit zijn eerste huwelijk. Tijdens hun eerste werkdag bij Flair & Glory doen Nina en Simon een schokkende ontdekking.
De Britse dramaserie is wel omschreven als het zwarte antwoord op Succession en komt uit de pen van Abby Ajayi, een van de scenaristen van How to get away with murder.
Dit programma vervangt Winter Vol Liefde op RTL4
11:02De Bondgenoten-Erik open over gevoelens voor Fatima (video)
10:27Wendy van Dijk over terugkeer So You Think You Can Dance: 'Mijn mond valt zo vaak open'
09:51WIDM-kijkers denken door déze opmerking dat de eerste afvaller terugkomt
08:42De TV van gisteren: kijkers verheugen zich nu al enorm op nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw