TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na de dood van Stephen Richards staan zijn familieleden te trappelen om een graantje mee te pikken van zijn winstgevende cosmetica-imperium Flair & Glory. Het testament van de ondernemer bevat echter een flinke verrassing.
In de tweede aflevering van Riches weigeren weduwe Claudia (Sarah Niles) en haar zoon Gus (Ola Orebiyi) zich neer te leggen bij Stephens wens om zijn onderneming na te laten aan Nina en Simon (Deborah Ayorinde en Emmanuel Imani), de Amerikaanse kinderen uit zijn eerste huwelijk. Tijdens hun eerste werkdag bij Flair & Glory doen Nina en Simon een schokkende ontdekking.
De Britse dramaserie is wel omschreven als het zwarte antwoord op Succession en komt uit de pen van Abby Ajayi, een van de scenaristen van How to get away with murder.
Partnerbijdrage
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis