TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na de dood van Stephen Richards staan zijn familieleden te trappelen om een graantje mee te pikken van zijn winstgevende cosmetica-imperium Flair & Glory. Het testament van de ondernemer bevat echter een flinke verrassing.
In de tweede aflevering van Riches weigeren weduwe Claudia (Sarah Niles) en haar zoon Gus (Ola Orebiyi) zich neer te leggen bij Stephens wens om zijn onderneming na te laten aan Nina en Simon (Deborah Ayorinde en Emmanuel Imani), de Amerikaanse kinderen uit zijn eerste huwelijk. Tijdens hun eerste werkdag bij Flair & Glory doen Nina en Simon een schokkende ontdekking.
De Britse dramaserie is wel omschreven als het zwarte antwoord op Succession en komt uit de pen van Abby Ajayi, een van de scenaristen van How to get away with murder.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur