TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Voor Aisha, Farah en Orlando staat alles in het teken van hun ouders. In de laatste aflevering van Rotown volgt Aisha (Roziena Salihu) het wijze advies van haar moeder op. Farah heeft met haar zus een verhelderend gesprek over hun vader. Orlando (Kendrick Etmon) en zijn vader krijgen een conflict over het café. Hij begon de kroeg om zijn vader trots te maken, maar het pakt heel anders uit dan hij had gehoopt.
Regisseur en schrijver Fadua El Akchaoui vertelt aan het AD dat ze wil schetsen dat het leven soms een enorme uitdaging is, zeker voor jongeren. “Ik wil laten zien dat deze problemen doorgaans universeel zijn. Iedereen is wel eens bang en onzeker. Juist die emoties wil ik luchtig weergeven. Ik hoop dat mensen iets van zichzelf herkennen.”
Rotown is op woensdag 5 juni om 22:06 uur te zien op NPO 3.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij