TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Wekenlang draaiden Charlotte (Rose Williams) en Sidney om elkaar heen in Sanditon, maar in het eerste seizoensslot verklaren ze elkaar eindelijk de liefde. Charlotte is dolgelukkig en wil helemaal niet terug naar haar ouders, totdat Sidney (Theo James) een drastisch besluit neemt. Ook de toekomst voor Sanditon ziet er onzeker uit na een onverwachte gebeurtenis.
De komende dagen volgen seizoen 2 en 3 op NPO 2, al waren die er bijna niet geweest. De Britse zender ITV dat het kostuumdrama uitzond, vond één seizoen genoeg vanwege tegenvallende kijkcijfers. Fans sputterden tegen, en hoe: ze haalden duizenden handtekeningen op, zamelden geld in voor een vervolg en lieten een kunstenaar een gigantische tekening op het strand van Charlotte en Sidney maken. (HH)
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside