TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee jaar geleden maakte het Amerikaanse FOX bekend een Amerikaanse versie van de VARA-serie te maken, maar het project kwam nooit van de grond. Nu heeft NBC het project alsnog opgepakt.
De serie wordt gemaakt door Rob Golenberg en Alon Aranya, twee schrijvers die eerder ook de Amerikaanse versies van Penoza (Red Widow) en Overspel (Betrayal) maakten. Eerder zou ook Steven Levenson bij de remake betrokken zijn, maar zijn naam komt nu niet meer voor in de berichtgeving van Deadline.com. Levenson was ook verantwoordelijk voor de HBO-serie Masters of sex.
Net als in de Nederlandse versie gaat ook de Amerikaanse versie over Adam en Eva die elkaar ontmoeten en hevig verliefd worden. In plaats van Amsterdam speelt de serie nu in New York. De hoofdrollen waren in onze versie voor Teun Luijckx en Eva van de Wijdeven. Wie in de VS de hoofdrollen gaan spelen of wanneer de swerie te zien is, wordt in een later stadium bekend.
                        Frans en Mariska Bauer worden opa en oma
09:52Koppel totaal niet blij met make-over in SBS6-programma VTwonen: Weer verliefd op je huis
09:23Acteur en presentator Joost Prinsen (83) overleden
08:08De TV van gisteren: Heel Holland Bakt grote winnaar op bomvolle tv-avond
06:47Vanavond op TV: Kamp Van Koningsbrugge, Chateau Meiland: La dolce vita, The Northman