TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee jaar geleden maakte het Amerikaanse FOX bekend een Amerikaanse versie van de VARA-serie te maken, maar het project kwam nooit van de grond. Nu heeft NBC het project alsnog opgepakt.
De serie wordt gemaakt door Rob Golenberg en Alon Aranya, twee schrijvers die eerder ook de Amerikaanse versies van Penoza (Red Widow) en Overspel (Betrayal) maakten. Eerder zou ook Steven Levenson bij de remake betrokken zijn, maar zijn naam komt nu niet meer voor in de berichtgeving van Deadline.com. Levenson was ook verantwoordelijk voor de HBO-serie Masters of sex.
Net als in de Nederlandse versie gaat ook de Amerikaanse versie over Adam en Eva die elkaar ontmoeten en hevig verliefd worden. In plaats van Amsterdam speelt de serie nu in New York. De hoofdrollen waren in onze versie voor Teun Luijckx en Eva van de Wijdeven. Wie in de VS de hoofdrollen gaan spelen of wanneer de swerie te zien is, wordt in een later stadium bekend.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland