TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee jaar geleden maakte het Amerikaanse FOX bekend een Amerikaanse versie van de VARA-serie te maken, maar het project kwam nooit van de grond. Nu heeft NBC het project alsnog opgepakt.
De serie wordt gemaakt door Rob Golenberg en Alon Aranya, twee schrijvers die eerder ook de Amerikaanse versies van Penoza (Red Widow) en Overspel (Betrayal) maakten. Eerder zou ook Steven Levenson bij de remake betrokken zijn, maar zijn naam komt nu niet meer voor in de berichtgeving van Deadline.com. Levenson was ook verantwoordelijk voor de HBO-serie Masters of sex.
Net als in de Nederlandse versie gaat ook de Amerikaanse versie over Adam en Eva die elkaar ontmoeten en hevig verliefd worden. In plaats van Amsterdam speelt de serie nu in New York. De hoofdrollen waren in onze versie voor Teun Luijckx en Eva van de Wijdeven. Wie in de VS de hoofdrollen gaan spelen of wanneer de swerie te zien is, wordt in een later stadium bekend.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen