TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Maud (Rifka Lodeizen) is te veel tijd en energie kwijt aan de zorg voor haar moeder Babs. Dat laten haar gezin en collega Suus (Nadja Hüpscher) haar weten ook. Iedereen is dus blij als in Mauds & Babs iemand van de gemeente langskomt om de mogelijkheden van thuishulp te bespreken. Babs vertoont symptomen van dementie, maar verzekert iedereen: ‘Met mij is niets aan de hand, hoor.’
Loes Luca, die Babs speelt, kent de problemen rond de ziekte: Luca’s moeder vertoonde acht jaar geleden voor het eerst tekenen van dementie. “Natuurlijk is het bijzonder om juist de rol van een moeder met beginnende alzheimer te spelen”, vertelde ze in AD. “Ik zie nu van de andere kant hoe dat voelt. Ik denk ook dat ik daardoor iets meer geduld voor mama kan opbrengen.”
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit is wanneer het zevende seizoen van Break Free te zien is
14:06Komt er nog een derde seizoen van Eén Grote Familie?
13:57Betaalt Vandaag Inside meer of minder aan gasten dan Pauw & De Wit?
13:45Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'