TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het begin van het derde seizoen van Sisi, waarin de jonge keizerin haar moederliefde toont en zich verzet tegen haar dwingende echtgenoot, kon bij de Duitse en Oostenrijkse kijkers op veel waardering rekenen. Dat het verhaal van Sisi en Frans Jozef (Dominique Devenport en Jannik Schümann) vervolgens veranderde in een avonturenroman, deed wat wenkbrauwen fronsen.
De gebeurtenissen in deze slotaflevering van de dramaserie komen dan ook niet uit een geschiedenisboek, maar uit de fantasie van de scenaristen. De opstandige Albert neemt de jonge Rudolf in gijzeling. Sisi onderschept zijn losgeldbrief voordat deze haar man bereikt en gaat zelf op zoek naar haar zoontje.
De slotaflevering van het derde seizoen Sisi is op vrijdag 9 februari vanaf 23:18 uur te zien op NPO2.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Komende week in GTST: Zinderende zomercliffs en de huiveringwekkende housewarming
19:27De streamingtip van de week: Enola Holmes 3 op Netflix
19:05Videoland neemt Nederlandse tak van Viaplay over
14:25Nieuw seizoen Ontvoerd is vanaf deze datum te zien
13:30Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland