TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Naast de kinderen van familie Praal spelen in het tweede seizoen van Swanenburg ook de kleinkinderen een grote rol.
In deze aflevering maakt Iris (Sanne Langelaar) zich zorgen om haar zoon Mick (Jannell Gersie). Ze is bang dat hij het verkeerde pad kiest en die angst blijkt terecht als ze ontdekt dat hij contact heeft met Victor Devos. Iris verbiedt haar zoon om met Victor om te gaan, maar de sluwe crimineel heeft Mick allang ingeschakeld voor een schimmig klusje.
Als de knappe maar schurkachtige Victor heeft Joren Seldeslachts dit seizoen een grote rol. De Vlaamse acteur werd als jonge tiener bekend door zijn hoofdrol in de populaire Blinker-films, gebaseerd op de gelijknamige jeugdboekenreeks. Momenteel scoort hij in eigen land met de serie Geldwolven.
Het tweede seizoen van Swanenburg is sinds 25 december iedere werkdag te zien bij KRO-NCRV op NPO1 en NPO Start. Deze aflevering volgt op 1 januari 2024.
Partnerbijdrage
Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger
16:31Plotselinge terugkeer Annechien Steenhuizen zorgt ook voor discussie: 'Alsof er niets gebeurd was'
14:47April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial