TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Gisteravond zaten veel Goede Tijden, Slechte Tijden-kijkers waarschijnlijk met kippenvel op de bank, want Linda en Jessica brachten een emotioneel eerbetoon aan Guusje Nederhorst.
Het werd een prachtig duet.
Katja Schuurman keerde vorige week na 25 jaar terug naar Meerdijk als Jessica Harmsen. Zij zorgde niet alleen voor hogere kijkcijfers voor de soap afgelopen week, maar ging met Linda Dekker (Babette van Veen) ook even terug in de tijd.
Linda, Roos en Jessica waren in het verleden een succesvolle meidenband, totdat Guusje Nederhorst in 2004 overleed aan borstkanker. Vorige week was het precies 21 jaar geleden dat ze overleed en dat wilden de makers niet zomaar voorbij laten gaan. In De Koning werd er een karaokeavond georganiseerd en Linda en Jessica zingen samen een bijzonder duet. Namelijk het nummer The Rose van Bette Midler.
Een voorlichter van RTL laat weten dat dit nummer eigenlijk niet de bedoeling was. “Het kwam per toeval tot stand. Eigenlijk zouden Katja en Babette een ander liedje zingen op de karaokeavond. Maar de regisseur kwam met het idee van The Rose van Bette Middler. Daar sloegen ze beiden erg op aan, ook met Guusje in het achterhoofd natuurlijk.”
Bekijk hieronder het bijzondere duet.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij