TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
We schrijven 1987. Een nieuwe soap ziet het levenslicht: The Bold and the Beautiful heet hij. De arena: de roerige modewereld van Los Angeles.
In de eerste aflevering zijn veel bekende personages al van de partij: Eric (John McCook), Bill, en Ridge en Brooke (Katherine Kelly Lang), het eeuwige knipperlichtende liefdeskoppel van de serie. Inmiddels zijn we negenduizend afleveringen verder. En al is het tijdperk van de schoudervullingen en glimmende panty's al weer even voorbij, de verwikkelingen rond de families Logan en Forrester gaan gewoon door.
Sterker nog, inmiddels rammelt de vierde generatie van de iconische soapfamilies al stevig aan de poort, want ook bij de junioren is er volop, lief, leed, drama en geluk. In deze jubileumuitzending een terugblik op 8999 maal Amerikaanse glamoursoap.
Vanavond op TV: The connection, NCIS, Soul
19:05Carrie op Vrijdag mag toch door
18:15Het MAX Orkest krijgt een tweede seizoen
16:08Deze bekende Nederlander duikt vanavond op in Ik Vertrek
14:19B&B Vol Liefde-Leendert zegt droom vaarwel voor nieuwe passie