TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
We schrijven 1987. Een nieuwe soap ziet het levenslicht: The Bold and the Beautiful heet hij. De arena: de roerige modewereld van Los Angeles.
In de eerste aflevering zijn veel bekende personages al van de partij: Eric (John McCook), Bill, en Ridge en Brooke (Katherine Kelly Lang), het eeuwige knipperlichtende liefdeskoppel van de serie. Inmiddels zijn we negenduizend afleveringen verder. En al is het tijdperk van de schoudervullingen en glimmende panty's al weer even voorbij, de verwikkelingen rond de families Logan en Forrester gaan gewoon door.
Sterker nog, inmiddels rammelt de vierde generatie van de iconische soapfamilies al stevig aan de poort, want ook bij de junioren is er volop, lief, leed, drama en geluk. In deze jubileumuitzending een terugblik op 8999 maal Amerikaanse glamoursoap.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij