TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
We schrijven 1987. Een nieuwe soap ziet het levenslicht: The Bold and the Beautiful heet hij. De arena: de roerige modewereld van Los Angeles.
In de eerste aflevering zijn veel bekende personages al van de partij: Eric (John McCook), Bill, en Ridge en Brooke (Katherine Kelly Lang), het eeuwige knipperlichtende liefdeskoppel van de serie. Inmiddels zijn we negenduizend afleveringen verder. En al is het tijdperk van de schoudervullingen en glimmende panty's al weer even voorbij, de verwikkelingen rond de families Logan en Forrester gaan gewoon door.
Sterker nog, inmiddels rammelt de vierde generatie van de iconische soapfamilies al stevig aan de poort, want ook bij de junioren is er volop, lief, leed, drama en geluk. In deze jubileumuitzending een terugblik op 8999 maal Amerikaanse glamoursoap.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'