TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
We schrijven 1987. Een nieuwe soap ziet het levenslicht: The Bold and the Beautiful heet hij. De arena: de roerige modewereld van Los Angeles.
In de eerste aflevering zijn veel bekende personages al van de partij: Eric (John McCook), Bill, en Ridge en Brooke (Katherine Kelly Lang), het eeuwige knipperlichtende liefdeskoppel van de serie. Inmiddels zijn we negenduizend afleveringen verder. En al is het tijdperk van de schoudervullingen en glimmende panty's al weer even voorbij, de verwikkelingen rond de families Logan en Forrester gaan gewoon door.
Sterker nog, inmiddels rammelt de vierde generatie van de iconische soapfamilies al stevig aan de poort, want ook bij de junioren is er volop, lief, leed, drama en geluk. In deze jubileumuitzending een terugblik op 8999 maal Amerikaanse glamoursoap.
Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows