TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het aanbod klinkt te mooi om waar te zijn: de FBI biedt oplichter Ben (Peter Krause) volledige vrijheid. Dat ziet de gewiekste fraudeur, die zich onlangs voor zijn eigen bestwil besloot over te geven, natuurlijk zelf ook. Die gewilde vrijheid krijgt hij niet zomaar, daar staat iets tegenover.
Privédetective Alice (Mireille Enos) heeft aan het begin van het tweede seizoen weleens betere tijden gekend. Haar bureau, gespecialiseerd in fraude, raakt steeds meer klanten kwijt en ze ziet het somber in.
Kijkers van Grey’s Anatomy herkennen in Tommy Vaughan de acteur T.R. Knight, die in de ziekenhuisserie coassistent George O’Malley speelde. Producent Shonda Rhimes, die inmiddels haar eigen productiemaatschappij Shondaland heeft, is de link tussen beide series.
Partnerbijdrage
Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind
13:23Carlo Boszhard over nieuw seizoen The Masked Singer zonder Loretta Schrijver: 'We benoemen ons verdriet'
12:12De Verhulstjes keren in december terug met 'magische kerstspecial'
11:16Waylon kritisch over nieuwe protocollen The Voice: 'Sfeer van wantrouwen'
10:15Zangeres Emma Heesters kan niet meer zwanger raken na kankerbehandeling