TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het aanbod klinkt te mooi om waar te zijn: de FBI biedt oplichter Ben (Peter Krause) volledige vrijheid. Dat ziet de gewiekste fraudeur, die zich onlangs voor zijn eigen bestwil besloot over te geven, natuurlijk zelf ook. Die gewilde vrijheid krijgt hij niet zomaar, daar staat iets tegenover.
Privédetective Alice (Mireille Enos) heeft aan het begin van het tweede seizoen weleens betere tijden gekend. Haar bureau, gespecialiseerd in fraude, raakt steeds meer klanten kwijt en ze ziet het somber in.
Kijkers van Grey’s Anatomy herkennen in Tommy Vaughan de acteur T.R. Knight, die in de ziekenhuisserie coassistent George O’Malley speelde. Producent Shonda Rhimes, die inmiddels haar eigen productiemaatschappij Shondaland heeft, is de link tussen beide series.
Partnerbijdrage
Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1
09:33Terugkijken: Jamai brengt Schindler's List opnieuw tot leven in Maestro