TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het aanbod klinkt te mooi om waar te zijn: de FBI biedt oplichter Ben (Peter Krause) volledige vrijheid. Dat ziet de gewiekste fraudeur, die zich onlangs voor zijn eigen bestwil besloot over te geven, natuurlijk zelf ook. Die gewilde vrijheid krijgt hij niet zomaar, daar staat iets tegenover.
Privédetective Alice (Mireille Enos) heeft aan het begin van het tweede seizoen weleens betere tijden gekend. Haar bureau, gespecialiseerd in fraude, raakt steeds meer klanten kwijt en ze ziet het somber in.
Kijkers van Grey’s Anatomy herkennen in Tommy Vaughan de acteur T.R. Knight, die in de ziekenhuisserie coassistent George O’Malley speelde. Producent Shonda Rhimes, die inmiddels haar eigen productiemaatschappij Shondaland heeft, is de link tussen beide series.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie