TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het aanbod klinkt te mooi om waar te zijn: de FBI biedt oplichter Ben (Peter Krause) volledige vrijheid. Dat ziet de gewiekste fraudeur, die zich onlangs voor zijn eigen bestwil besloot over te geven, natuurlijk zelf ook. Die gewilde vrijheid krijgt hij niet zomaar, daar staat iets tegenover.
Privédetective Alice (Mireille Enos) heeft aan het begin van het tweede seizoen weleens betere tijden gekend. Haar bureau, gespecialiseerd in fraude, raakt steeds meer klanten kwijt en ze ziet het somber in.
Kijkers van Grey’s Anatomy herkennen in Tommy Vaughan de acteur T.R. Knight, die in de ziekenhuisserie coassistent George O’Malley speelde. Producent Shonda Rhimes, die inmiddels haar eigen productiemaatschappij Shondaland heeft, is de link tussen beide series.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wanneer is Eva weer terug op tv?
12:24Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'