TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de Britse miniserie The Hardacres verliezen de leden van een hardwerkende vissersfamilie alles wat ze hebben, om vervolgens op te krabbelen en steenrijk te worden. Wel merken ze door alle ervaringen dat hun nieuw verkregen rijkdom niet automatische betekent dat ze geaccepteerd worden door de 'upper class'.
In de laatste aflevering van de serie kampt Liza Hardacre (Shannon Lavelle) nog met de gevolgen van de afslankpillen die ze heeft genomen. Als Mary (Claire Cooper) hoort dat de pillen afkomstig waren van Emma Fitzherbert, besluit ze haar eens goed de waarheid te zeggen. Ma en Liza gaan met haar mee.
De serie naar de boeken van C.L. Skelton werd in Engeland hoog gewaardeerd, maar vooralsnog is er geen nieuws over een eventueel tweede seizoen.
De slotaflevering van The Hardacres zie je op zondag 30 maart 2025 vanaf 21:00 uur op BBC First.
Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug
15:04Hannah Hoekstra speelt de hoofdrol in boekverfilming De Camino
14:05Niet Angela, maar deze deelnemer zou De Bondgenoten moeten verlaten