TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De wanhopige moeder Rita is op zoek naar haar dochter Adèle. Het spoor voert haar naar het huis van een sekteleider, waar ze een schokkende vondst doet. Er liggen vijf dode lichamen in de woning.
Als de politie arriveert in de Canadese misdaadserie The Sketch Artist doet forensisch technicus Anto Kamal (Adrien Bélugou) een volgende lugubere ontdekking: het verminkte lichaam van een pasgeborene. Forensisch onderzoek wijst uit dat de slachtoffers zo'n twee weken geleden zijn gestorven en dat de baby is geofferd.
Profieltekenaar Éve Garance (Rachel Graton) herkent op Anto's foto's enkele figuren met een religieuze betekenis. Ook ziet ze een boek van Michel Lambeau, een expert op het gebied van sektes en hun symbolen. Ze besluit de schrijver op te zoeken.
Deze aflevering van The Sketch Artist zie je op vrijdag 12 juli vanaf 22:10 uur bij KRO-NCRV op NPO2.
Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?