TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De wanhopige moeder Rita is op zoek naar haar dochter Adèle. Het spoor voert haar naar het huis van een sekteleider, waar ze een schokkende vondst doet. Er liggen vijf dode lichamen in de woning.
Als de politie arriveert in de Canadese misdaadserie The Sketch Artist doet forensisch technicus Anto Kamal (Adrien Bélugou) een volgende lugubere ontdekking: het verminkte lichaam van een pasgeborene. Forensisch onderzoek wijst uit dat de slachtoffers zo'n twee weken geleden zijn gestorven en dat de baby is geofferd.
Profieltekenaar Éve Garance (Rachel Graton) herkent op Anto's foto's enkele figuren met een religieuze betekenis. Ook ziet ze een boek van Michel Lambeau, een expert op het gebied van sektes en hun symbolen. Ze besluit de schrijver op te zoeken.
Deze aflevering van The Sketch Artist zie je op vrijdag 12 juli vanaf 22:10 uur bij KRO-NCRV op NPO2.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten