TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Rechercheur Mardik krijgt een ongerust gevoel wanneer hij een sms'je ontvangt waaruit blijkt dat jeugdvriend Faysal in Nederland is. Mardik is met Faysal opgegroeid in Afghanistan. Als er even later een schokkende melding binnenkomt over een aanslag op een Amsterdams marktplein, vermoedt Mardik direct dat Faysal daarachter zit. Agent Joëlle van de AIVD twijfelt aan Mardiks goede bedoelingen. Welke banden heeft hij eigenlijk nog met mensen uit Afghanistan?
Nasrdin Dchar en Ellen Parren spelen de hoofdrollen in Het gouden uur, een nieuwe Nederlandse misdaadthriller in zes delen. De titel verwijst naar het eerste uur direct na een terroristische aanslag. In deze periode zijn de angst en paniek het grootst, maar ook de kans op een tweede aanslag.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers