TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Rechercheur Mardik krijgt een ongerust gevoel wanneer hij een sms'je ontvangt waaruit blijkt dat jeugdvriend Faysal in Nederland is. Mardik is met Faysal opgegroeid in Afghanistan. Als er even later een schokkende melding binnenkomt over een aanslag op een Amsterdams marktplein, vermoedt Mardik direct dat Faysal daarachter zit. Agent Joëlle van de AIVD twijfelt aan Mardiks goede bedoelingen. Welke banden heeft hij eigenlijk nog met mensen uit Afghanistan?
Nasrdin Dchar en Ellen Parren spelen de hoofdrollen in Het gouden uur, een nieuwe Nederlandse misdaadthriller in zes delen. De titel verwijst naar het eerste uur direct na een terroristische aanslag. In deze periode zijn de angst en paniek het grootst, maar ook de kans op een tweede aanslag.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie