TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Vanavond valt voor altijd het doek van Het Geheime Dagboek van Hendrik Groen. Misschien wel het meest eerzame wat ik tot nu toe heb mogen regisseren", zegt de 40-jarige Oliehoek. De regisseur is vooral dankbaar voor de productie. "Wat een hartverwarmende reacties hebben we mogen ontvangen. Ik ben zo onwijs dankbaar en trots op mijn cast en crew."
Volgens Oliehoek was het ondanks de goede kijkcijfers allesbehalve een gemakkelijke club om Het geheime dagboek van Hendrik Groen te maken. "Want ik kan u vertellen, het was best wel ploeteren met beperkte middelen. Dan moet je toch echt wel een filmhart hebben om door te zetten. En dat hebben ze allemaal, stuk voor stuk. Dank voor de kans en tot een volgend mooi project. Ik hoop dat jullie weer kijken."
Naar het eerste seizoen over opstandige ouderen in een verzorgingstehuis in Amsterdam-Noord, waarin ook André van Duin een rol had, keken gemiddeld 2,4 miljoen mensen. De serie kreeg ook nog een Gouden Kalf voor Beste Televisiedrama en hoofdrolspeler Kees Hulst mocht het Kalf voor Beste acteur televisiedrama mee naar huis nemen.
Partnerbijdrage
Plotselinge terugkeer Annechien Steenhuizen zorgt ook voor discussie: 'Alsof er niets gebeurd was'
14:47April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle