TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat het gezinsleven niet altijd over rozen gaat staat centraal in de serie Tropenjaren: Rosa moet vechten voor een plek op de kinderopvang, Marina is in diepe rouw en Jelle krijgt zowel goed als slecht nieuws te horen.
In deze nieuwe Tropenjaren-aflevering wil Rosa graag dat Stella een plekje krijgt op de ontzettend gewilde kinderopvang Jip en Janneke, maar het is nog maar de vraag of dat gaat lukken. Ondertussen zit Marina nog steeds in de rouwfase en Jelle krijgt na een medische controle goed én slecht nieuws te verwerken.
In de serie spelen Jelka van Houten (Rosa) en Henry van Loon (Jelle) een stel met een kind; net als in hun echte levens. Jelka vertelde eerder aan Televizier dat het een wens van haar was om eens met haar eigen partner te kunnen werken. "Ik wilde heel graag met Henry werken, daar was het nog niet van gekomen sinds we een stel zijn. De opnames waren dan ook een soort vakantie." Gelukkig heeft het stel zelf (nog) geen tropenjaren gekend, vertelde Henry. "Tropenjaren staat voor afzien en dat was het zeker niet bij ons. We redden het allemaal prima."
Judith en Debbie zijn samen met hun mannen duidelijk de grote favorieten van kijkers B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?
20:28Recap van B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?
14:49Video: Rob Kamphues geeft een kijkje achter de schermen bij De Allesweter VIPS
14:20Video: René Froger vertelt over Duitse avontuur van de familie
14:03Opnames voor nieuwe afleveringen Oh, Wat Een Jaar! bijna van start