TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het was de cliffhanger van het eerste seizoen: Bregje (Johanna Hagen) bleek zwanger na een avontuurtje. Als extra verrassing zat er ook nog eens een tweeling in haar buik.
In deze Tropenjaren zit de bevalling eraan te komen. Bregje heeft al een aantal keer alarm geslagen, maar telkens zakten de weeën. Haar zus Rosa (Jelka van Houten) gelooft er daarom niets meer van en besluit op stap te gaan met haar collega’s, want het is in dit tweede seizoen haar missie om meer te zijn dan alleen de mama van Stella. Terwijl ze in de kroeg staat, zit Bregje echter écht te puffen.
Van Houten is zelf moeder van drie. “Jonge meisjes op de set vragen wel eens hoe dat is. Nou, inmiddels kan ik ze zeggen: je leven is niet voorbij met een baby”, stelt ze op de site van BNNVARA.
Deze aflevering van Tropenjaren is op zondag 1 december 2024 om 21:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
Ze zijn er!: Dit zijn de eerste beelden van de Woeste Grond-film
20:50Nasrdin Dchar regisseert nieuwe dramaserie voor Omroep MAX
20:06Bert van Leeuwen over einde Het Familiediner: 'Het verveelt mij nog niet'
16:33De Bondgenoten komt tijdens Gouden Televizier-Ring Gala met een livestream
16:00Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala