TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Sinds vorige week trakteert SBS op dubbele afleveringen van het eerste seizoen van Undercover zodat de kijker er lekker inkomt. Bob is met Ferry's drugstransport op weg naar Polen als de politie de vrachtwagen staande houdt. De undercoveragent belandt hierdoor in een netelige situatie. Kan hij arrestatie voorkomen zonder zijn identiteit te onthullen?
Jurgens dood zorgt voor een grote schok op Camping Zonnedauw, maar daar krijgt Bob (Tom Waes) niets van mee. De undercoveragent is op weg naar Polen met Ferry's drugstransport. Onderweg komt deze toezegging hem duur te staan.
Op Netflix is de tweede reeks al ten einde, maar er is goed nieuws voor de fans. In opdracht van de makers heeft de Limburgse schrijver Hugo Luijten een nieuw verhaal over Bob op papier gezet.
In het onlangs verschenen boek Undercover: Alles of niks infiltreert de Vlaming in een gevaarlijke witwasbende. Een derde seizoen is al in de maak, maar wie weet zit er genoeg verhaal in voor een vierde.
Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland
20:42Eindelijk antwoord: zo loopt het dus af met Wolfs in Flikken Maastricht