TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In deze allereerste aflevering is het aan de eigenzinnige Vera Stanhope, hoofdinspecteur van de politie in New Castle, om haar allereerste zaak op te lossen. En het is meteen een ingewikkelde. Ze moet namelijk samen met haar jonge assistent, sergeant Joe Ashworth, zich buigen over de dood van de pas vijftienjarige Luke Armstrong. De jongen werd gewurgd en in bad gelegd, te midden van bloemen en kaarsen. De vraag is dan ook: wat is hier gebeurd?
Dit is al reden voor behoorlijk wat vraagtekens, maar het houdt hier niet bij op. De mama van Luke, weduwe Julie Armstrong, vertelt de speurders dat een vriend van Luke, Tommy, een tijdje geleden verdronken is.
Kort daarna wordt ook nog een vrouw vermoord: lerares Lily Marsh. Ook zij werd gewurgd en haar lichaam werd daarna op het strand gelegd, omringd door bloemen. Er is duidelijk een verband tussen de moorden, maar welke? Dat vragen Vera en Joe zich af.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji