TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In deze allereerste aflevering is het aan de eigenzinnige Vera Stanhope, hoofdinspecteur van de politie in New Castle, om haar allereerste zaak op te lossen. En het is meteen een ingewikkelde. Ze moet namelijk samen met haar jonge assistent, sergeant Joe Ashworth, zich buigen over de dood van de pas vijftienjarige Luke Armstrong. De jongen werd gewurgd en in bad gelegd, te midden van bloemen en kaarsen. De vraag is dan ook: wat is hier gebeurd?
Dit is al reden voor behoorlijk wat vraagtekens, maar het houdt hier niet bij op. De mama van Luke, weduwe Julie Armstrong, vertelt de speurders dat een vriend van Luke, Tommy, een tijdje geleden verdronken is.
Kort daarna wordt ook nog een vrouw vermoord: lerares Lily Marsh. Ook zij werd gewurgd en haar lichaam werd daarna op het strand gelegd, omringd door bloemen. Er is duidelijk een verband tussen de moorden, maar welke? Dat vragen Vera en Joe zich af.
De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in